adduser 1.12 - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: * Group
uk: * Група

en: does not exist
uk: не існує

en: Enter main account details.
uk: Введіть основні дані облікового запису.

en: Default values specified inside square brackets, just press Enter to accept it.
uk: У квадратних дужках значення "по-замовчуванням", для його прийняття натисніть Enter.

en: Login name for new user []:
uk: Ім'я нового користувача []:

en: * User
uk: * Користувач

en: already exists; please choose another
uk: вже існує; введіть інше ім'я

en: * User names cannot begin with a number; please choose another
uk: * Ім'я користувача не може починатися з цифри; введіть інше ім'я

en: contains illegal characters (uppercase); please choose another
uk: містить прописні букви; введіть інше ім'я

en: contains illegal characters (period/dot); please choose another
uk: містить неприпустимі символи (слеш/крапка); введіть інше ім'я

en: Login name for new user:
uk: Ім'я нового користувача:

en: User ID ('UID') [ defaults to next available ]:
uk: ID користувача ('UID') [ наступний невикористовуваний ]:

en: * That UID is already in use; please choose another
uk: * Цей UID вже використовується; введіть інший

en: * UIDs are numerics only
uk: * UID може містити тільки цифри

en: Initial group
uk: Головна група

en: * Please choose another
uk: * Введіть іншу групу

en: Additional UNIX groups:
uk: Додаткові групи:

en: Press ENTER to continue without adding any additional groups
uk: Натисніть ENTER для продовження без додавання додаткових груп

en: Or press the UP arrow to add/select/edit additional groups
uk: Або натисніть клавішу зі стрілкою вгору, щоб додати/вибрати/редагувати додаткові групи

en: * Please re-enter the group(s)
uk: * Введіть групи заново

en: Home directory
uk: Домашній каталог

en: * Warning:
uk: * Попередження:

en: already exists!
uk: вже існує!

en:   Do you wish to change the home directory path? (Y/n)
uk:   Хочете змінити шлях до домашнього каталогу? (Y/n)

en:   Do you want to chown
uk:   Хочете змінити права доступу на

en: Shell
uk: Командна оболонка

en: is not in
uk: не міститься у файлі

en: (potential problem using FTP)
uk: (потенційні проблеми при використанні FTP)

en: does not exist as a file
uk: цієї оболонки немає

en:   Do you wish to change the shell? (Y/n)
uk:   Хочете змінити командну оболонку? (Y/n)

en: Expiry date (YYYY-MM-DD) []:
uk: Дата закриття облікового запису (YYYY-MM-DD) []:

en: * That is not a valid expiration date
uk: * Дату введено невірно

en: Creating new account...
uk: Створення облікового запису...

en: * Error running useradd command. Account not created!
uk: * Помилка виконання команди useradd. Обліковий запис не створено!

en: (cmd:
uk: (команда:

en: Enter additional account details.
uk: Введіть додаткові дані облікового запису.

en: If you do not want to enter any data, just press Enter for each question.
uk: Щоб не вводити ніяких даних, натисніть Enter на кожен запит.

en: * Warning: an error occurred while setting finger information
uk: * Попередження: виникли помилки при додаванні додаткової інформації

en: Enter password for new account.
uk: Введіть пароль для нового облікового запису.

en: ATTENTION: while entering password, no symbols will be displayed!
uk: УВАГА: при введенні пароля жодні символи на екрані не відображаються!

en: * WARNING: An error occured while setting the password for
uk: * ПОПЕРЕДЖЕННЯ: виникли помилки при встановленні пароля

en:            this account.  Please manually investigate this
uk:                   для цього облікового запису.

en: Account setup complete.
uk: Обліковий запис успішно створено.
